بزرگترین مرکز خدمات تمیر آینه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات تعمیر آینه اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

قیمت آینه بغل تارا (دستی,برقی) | هزینه تعمیر آینه تارا | آینه تاشو برقی تارا

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو تارا,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های تارا توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه تارا با ما تماس بگیرید.)

آینه خودرو پژو تارا

استفاده از آینه های خودرو یکی از پایه های مهارت رانندگی می باشد.آینه های خودرو به سان چشمان راننده می باشند.آینه های جانبی دیدی از چپ و راست را به راننده می دهند و آینه داخل کابین دیدی از عقب را در اختیار راننده قرار می دهد.در خودروهای قدیمی و کلاسیک آینه های جانبی بر روی ستونی و یا گلگیر نصب می شوند اما اکنون آینه های جانبی بر روی درب خودرو متصل هستند.آینه داخل کابین بر روی پایه تعبیه شده بر روی شیشه جلو متصل است و در بعضی خودرو ها بر روی سقف خودرو و درست بالای شیشه جلو خودرو و در مرکز کابین آینه وسط بر روی خط دید مستقیم راننده تنظیم می شود.
آینه سمت راننده نقطه چین جداکننده سطح را دارد و در اغلب خودرو ها وجود دارد.این نقطه چین مرز حائل میان سطح محدب و سطح تخت می باشد.این دو سطح در آینه نقاط دید کور را تا حد ممکن کاهش می دهند.
در شیشه های عقب خودرو برای رفع یخ زدگی و بخار از المنت استفاده شده.در خودرو های معمولی و اقتصادی برای رفع بخار و یخ زدگی آینه های جانبی باید از ماشین خارج شده و یخ زدگی و بخار را رفع کنید اما در خودرو های لوکس تر از المنت گرمایی تعبیه شده در پشت آینه برای رفع بخار و یخ زدگی استفاده میشود و شما تنها با فشردن یک دکمه این مشکل را رفع می نمایید.
جهت تنظیم آینه ها چه در نوع برقی و چه در نوع دستی این کار از داخل کابین انجام می شود و نیازی به خارج شدن از خودرو وجود ندارد.
بنا به طراحی خودرو شکل ,طرح و اندازه آینه ها متفاوت است.برخی از آینه در صورت کم بودن احتمال برخورد تاشو نبوده و فقط حالت دفع ضربه را دارند و در برخی خودرو ها که احتمال برخورد با اجسام یا عابر وجود دارد قابلیت تا شدگی به آینه داده می شود.
در خودرو های معمولی این کار به صورت دستی و در خودرو های لوکس بهصورت اتومات و برقی انجام می شود.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس