بزرگترین مرکز خدمات تمیر آینه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات تعمیر آینه اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

قیمت آینه بغل تیبا (صندوق دار,شرکتی,راست) | قیمت آینه بغل تیبا 2 برقی | شیشه آینه بغل تیبا

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو تیبا,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های تیبا توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه تیبا با ما تماس بگیرید.)

آینه خودرو پژو تیبا

آینه های جانبی و آینه دید عقب برای رانندگی و یا هنگام پارک خودرو ضروری هستند. عدم تنظیم آینه باعث ایجاد حادثه می شود و در صورت تنظیم نبودن میدان دید کافی را نخواهید داشت.
از آنجایی که دید راننده از آینه به ارتفاع صندلی و وضعیت پشتی صندلی و همچنین وضعیت و موقعیت و ارتفاع راننده بستگی دارد در هر بار سوار شدن به خودرو وضعیت و تنظیم بودن آینه ها را برررسی کنید.
طرح,رنگ,قابلیت و تجهیزات آینه در خودروها بسته به نوع تیپ و مدل خودرو متفاوت است.
آینه های خودرو می توانند سنسور هایی مانند سنسور دما داشته باشند,قابلیت تا شوندگی به صورت دستی یا برقی را داشته باشند,آینه های بغل می توانند دارای سیستم گرمایش جهت یخ زدایی سطح شیشه را دارا باشند و ...
آینه های جانبی باید دارای استاندارد های خاصی باشد.برای مثال در تست های رانندگی آینه ها باید بتوانند در هنگام برخورد با عابر ضربه را مهار کنند. و یا در هنگام حرکت خودرو در سطح ناهموار لرزش خودرو را مهار کنند و دید را مختل نکنند.
آینه باید چه در نوع دستی و چه برقی به آسانی قابلیت تنظیم را داشته باشد
آینه خودرو باید وسایل نقلیه را تا فاصله 50 متری از پشت خودرو را در معرض دید راننده قرار دهد.
در هنگام رانندگی در شب نور چراغ خودرو ها در آینه بازتاب شدیدی را داشته و باعث مختل شدن دید راننده می شود.برای رفع این مشکل از شیشه آینه های آنتی رفلکس استفاده می شود.
در روز های سرد سال رطوبت سطح شیشه یخ زده و دید راننده از آینه را عملا از بین می برد.برای رفع این مشکل از المنت های گرمایشی در پشت شیشه آینه استفاده می شود.
در هنگام حرکت و یا بستن درب یا نشستن در وضعیتی متفاوت از وضعیت فعلی نیاز به تنظیم مجدد شیشه آینه خواهد بود که برای سهولت در انجام این کار از موتور برقی یا دستی استفاده می شود.
در هنگام پارک خودرو احتمال برخورد خودرو و عابر وجود دارد برای جلوگیری از آسیب قابلیت تاشدگی وجود دارد چه به صورت دستی یا برقی.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس