تعمیر آینه بغل دنا پلاس و معمولی | قیمت آینه بغل دنا پلاس و معمولی | خرید آینه بغل دنا پلاس

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو دنا,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های دنا توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه دنا با ما تماس بگیرید.)

آینه خودرو پژو دنا

آینه بغل خودرو وسیله ای جهت کمک به راننده برای افزایش میدان دید راننده و پوشش نقاط کور می باشد.
این قطعه از خودرو از اجزای اصلی خودرو می باشد.در صورت خرابی و شکستگی آینه در مراکز معآینه فنی برگه سلامت معآینه فنی به خودرو تعلق نمی گیرد.در صورت نبود و شکست آینه احتمال تصادفات افزایش خواهد داشت.
آینه های جانبی وظیفه مشخص ظاهری آن ها نمایش فضای عقب به راننده می باشد اما می توانند در برگیرنده چراغ راهنما ,سنسور دما,دوربین و یا رادار باشند.
در برخی خودرو های لوکس فضای دید 360 درجه مانیتور به راننده داده می شود که با ترکیب تصاویر دوربین عقب و دوربین جلو دوربین های جانبی خودرو می باشد,یعنی ترکیب تصاویر 4 دوربین.دوربین های جانبی بر روی آینه های بغل و قسمت زیرین آن جایگذاری می شود.
بر اساس نوع طراحی و سهولت دید سایر رانندگان و زیبایی خودرو در برخی مدل ها چراغ راهنما بر روی آینه ها جایگذاری می شوند.
بهترین مکان برای سنسور دما خارج کابین بر روی آینه های جانبی و قسمت زیرین آن می باشد و معمولا داخل آینه بغل سمت شاگرد جایگذاری می شود.نوع ,طرح و رنگ آینه های خودرو بسته به نوع خودرو متفاوت است.
وظیفه آینه بغل خودرو چیست؟
-بررسی وضعیت خودروهای اطراف شما در هنگام حرکت
-بررسی اطراف هنگام گردش به چپ و راست هنگام تغییر لاین
بررسی موانع دیوار ,اجسا هنگام پارک کردن خودرو
شما نمی توانید در هنگام رانندگی پشت سر خود را ببینید مگر این که کاملا سر خود را بچرخانید که عملا غیر ممکن است و دلیل وجود آینه داخل کابین نیز همین است.
خرابی آینه خودرو احتمال برخورد ,ایجاد خسارت ,احتمال صدمه به افراد از لحاظ جانی را دارد.خرابی آینه باعث این موارد خواهد شد.تعمیر آن در صورت خرابی را در اولویت قرار دهید.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس