بزرگترین مرکز خدمات تمیر آینه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات تعمیر آینه اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

قیمت آینه بغل سمند (ef7,lx,معمولی,برقی,سورن) | آینه بغل سمند دستی | هزینه تعویض آینه بغل سمند

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو سمند,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های سمند توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه سمند با ما تماس بگیرید.)

آینه سمند

آینه سمند در نوع قدیمی که فلاپ پشت,کل سطح پشت آینه را می پوشاند.در نوع Lx که طراحی بهتری دارد و فلاپ,نصف نمای پشت آینه را پوشش می دهد و نیمی دیگر را قاب آینه تشکیل می دهد و آینه سمند سورن که طراحی زیبا تری دارد و از چراغ راهنما بر روی آینه استفاده شده.
آینه سمند در نوع دستی و برقی موجود است و بر اساس نوع و تیپ خودرو بر روی خودرو استفاده می شود.نوع دستی که مکانیزم مکانیکی معروف است,چرخش شیشه آینه توسط دسته تعبیه شده انجام می شود.با چرخش دسته جواستیک موتور مکانیکی شیشه به حرکت در می آید.در نوع موتور برقی حرکت شیشه آینه توسط کلید تنظیم آینه انجام می شود و با فشردن کلید در جهت دلخواه شیشه آینه به همان سمت حرکت می کند.حرکت موتور شیشه آینه توسط دو آرمیچر و چرخ دنده های تعبیه شده در آن انجام می شود.

اجزای تشکیل دهنده آینه سمند

موتور آینه یا به صورت دستی یا برقی -فلاپ رنگی آینه-اسکلت نگهدارنده داخلی آینه محل اتصالات موتور,قاب,سه پایه-زوار دور آینه-در سمند سورن چراغ راهنما-برچسب المنت پشت آینه جهت یخ زدایی-سنسور دمای تعبیه شده در آینه سمت شاگرد-پشتی اتصال شیشه آینه به موتور-شیشه آینه-سه پایه اصلی آینه

خرابی آینه سمند

یکی از اصول ایمنی در هنگام رانندگی تسلط و نمای دید راننده به محیط اطراف خودرو می باشد.آینه خودرو حکم چشم راننده را دارا می باشد.با خرابی آینه عملا راننده دید خود به آن قسمت را از دست می دهد و احتمال تصادف و ایجاد حادثه را بالا می برد.طراحان خودرو , آینه خودرو را با اصول و استاندارد های موجود طراحی می کنند که در صورت برخورد با جسمی استوانه ای در مراحل تست قابلیت تا شوندگی خنثی سازی فشار وارد به هر دو جهت را دارا باشد.در مراحل تست جسم استوانه ای جایگزین انسان بوده و استاندارد سنجش بر این اساس صورت می پذیرد.

تعمیر آینه سمند

تعمیر خرابی آینه سمند مقدور می باشد.تمامی قطعات آینه سمند قابلیت جایگزینی را دارا می باشد:
معمولا خرابی آینه سمند در اثر برخورد با جسم خارجی مانند درب پارکینگ-برخورد هنگام گذر موتور سواران یا برخورد دو خودرو در هنگام حرکت در فاصله نزدیک به هم صورت می گیرد. اگر شکستگی آینه و صدمه ایجاد شده به یک یا دو قسمت آینه باشد,صرفه اقتصادی جهت تعمیر را دارد.
فرض کنید با برخورد جسم خارجی به آینه,قاب آینه-موتور آینه-شیشه آینه و اسکلت ,همه آسیب دیده باشند در این صورت صرفه اقتصادی جهت تعویض کامل قطعات یک آینه را نخواهد داشت و تعویض آینه به صورت کامل توصیه خواهد شد.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس