بزرگترین مرکز خدمات تمیر آینه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات تعمیر آینه اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

قیمت آینه بغل پژو پارس (چراغ دار,elxوtu5,تاشو برقی) | تعمیر آینه بغل پژو پارس | هزینه تعویض آینه پارس

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو پژو پارس,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های پژو پارس توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه پژو پارس با ما تماس بگیرید.)

آینه خودرو پژو پارس

همه خودرو ها دارای آینه های جانبی هستند این آینه ها باعث ایجاد میدان دید برای راننده می شوند.آینه های جانبی برای ایجاد میدان دید بیشتر برای راننده به صورت محدب ساخته می شوند و این نوع آینه ها به دلیل ساختار محدب شکل که به دلیل ایجاد میدان دید بیشتر می باشد تصاویر نشان داده شده را کمی دورتر از واقعیت به نمایش می گذارد به همین دلیل است که روی آینه نوشته می شود (اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکتر هستند).
در خودرو های قدیمی از شیشه آینه تخت جیوه ای استفاده می شد که به دلیل شرایط محیطی همچون رطوبت و سایش,عمر مفید آن ها کاهش پیدا می کرد.در آینه های ساده در هنگام رانندگی در شب نور بازتاب شده در سطح شیشه آینه آزار دهنده بود که با پیشرفت و ورود شیشه آینه های رفلکس یا به عبارت دیگر آنتی رفلکس مشکل بازتاب نور تا حد زیادی برطرف شد.
وجود آینه های جانبی آمار تصادفات را کاهش داده و بخشی از چشم راننده محسوب می شود.در طراحی خودرو های جدید که محدود هستند آینه های جانبی حذف و دوربین جایگزین آن شده است.به جز آینه های جانبی آینه داخل کابین نیز وجود دارد.وجود این آینه ها جهت از بین بردن نقاط کور میدان دید می باشد.آینه داخل کابین بر خلاف آینه های جانبی محدب نیست و تصاویر را بر خلاف آینه های جانبی که دورتر نشان می دهند در فاصله واقعی نشان می دهد.آینه های جانبی میدان دید سمت خود و آینه داخل کابین میدان دید عقب خودرو را تامین می کنند.

اجزای آینه بغل پژو پارس

آینه پزو پارس متشکل از سه پایه سربی در طرح قدیم,اسکلت سربی در طرح قدیم,خرطومی آینه,قاب آینه,موتور تنظیم آینه دستی و برقی,شیشه آینه,سه پایه مثلثی ساده و زه دار در طرح جدید,زه دور آینه در طرح جدید,چراغ راهنما.
-اسکلت آینه پارس :
در طرح قدیم از جنس آلمینیوم فشرده بود و در طرح جدید از جنس پلاستیک است.
-مونور آینه پارس :
در دو نوع دستی و برقی جهت تنظیم جهت شیشه آینه.
-قاب آینه پارس :
در طرح قدیم یک تکه و بوده و در طرح جدید زه دور آینه به آن افزوده شده است.
-چراغ راهنما آینه پارس :
در طراحی جدید جهت زیبایی و بالا بردن ایمنی در هنگام گردش و اعلام هشدار به سایر رانندگان به آینه افزوده شده و از نظر زیبایی نیز از طرح قدیمی خیلی بهتر می باشد.
-سه پایه آینه پارس :
در طرح قدیمی به نام سه پایه سربی که توسط پین و واشر فلزی به اسکلت آینه متصل می شود.در طرح جدید خرطومی و مثلثی خارجی حذف و سه پایه به صورت مثلثی عامل اتصال آینه به بدنه می باشد و بر خلاف طرح قدیمی آینه از پیچ به جای پین جهت اتصال استفاده می شود.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس