بزرگترین مرکز خدمات تمیر آینه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات تعمیر آینه اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

تعمیر و تعویض آینه بغل پراید | قیمت آینه بغل پراید (صبا , 131) | هزینه تعمیر آینه بغل پراید

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو پراید,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های پراید توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه پراید با ما تماس بگیرید.)

آینه پراید

یکی از مهم ترین اجزای خودرو جهت حفظ ایمنی آینه می باشد.
در صورت عدم وجود آینه میدان دید محدود و تسلط کافی توسط راننده به محیط اطراف کمتر خواهد بود.
آمار تصادفات در خودرو های فاقد آینه بالاتر می باشد
آینه پراید به صورت فابریک فاقد چراغ راهنما -فلاپ رنگی می باشد.همچنین آینه پراید به صورت فابریکی دستی می باشد و موتور برقی به آینه لحاظ نشده است.
آینه های با موتور برقی و دارای چراغ راهنما در بازار موجود می باشد که با سیم کشی جدید این قابلیت ها را دارا می باشد.

اجزای آینه پراید

آینه پراید از سه پایه مثلثی پلاستیکی-قاب آینه-اسکلت داخلی-موتور گردان دستی آینه-پشتی شیشه آینه و شیشه آینه-گردگیر-ضربه گیر-اتصال بدنه-روکش جواستیک موتور دستی-مثلثی پوشش داخل کابین تشکلیل شده است.

اتصالات آینه پراید

سه پایه آینه به بدنه درب توسط 3 پیچ متصل می شود.بین سه پایه و بدنه ورقی لاستیکی و نرم,جهت جلوگیری از ورود آب و گرد غبار و همچنین جهت جلوگیری از ارتعاش آینه قرار می گیرد.موتور آینه پراید به صورت دستی که توسط سه اهرم سیمی کنترل می شود.سر سیم ها به یک جواستیک متصل می باشند که کنترل موتور دستی را از داخل کابین میسر می سازد.موتور آینه توسط سه پیچ به اسکلت داخلی متصل می شود.
اسکلت داخلی , پلاستیکی می باشد و به واسطه پیچ به سه پایه متصل می گردد.قسمت چرخان مابین سه پایه و اسکلت بوش سری قرار می گیرد.
قاب آینه به اسکلت اصلی متصل می باشد که عامل اتصال پیچ می باشد.شیشه آینه نیز توسط پشتی آینه به موتور آینه متصل است.

تعمیر آینه پراید

تعمیر آینه پراید قابل انجام است ولی به دلیل پایین بودن قیمت آینه کامل تعمیر آینه پراید مقرون به صرفه نیست زیرا قیمت قطعه و دستمزد تعمیر کار قیمتی برابر با آینه نو کامل را خواهد داشت.در صورت شکست شیشه آینه می توانید نسبت به تعویض شیشه آینه اقدام کنید چون قیمت شیشه آینه نسبت به آینه کامل کمتر می باشد و در صورت شکست تنها شیشه نباید آینه را کامل تعویض کنید.

تنوع آینه پراید

آینه پراید دارای دو نوع می باشد
-نوع قدیمی که کمی کوچکتر از نوع جدید است حالت تخم مرغی و گردی بیشتری نسبت به نوع جدید دارد.آینه طرح قدیم امکان تا شدن را ندارد و فقط به مقدار کمی حالت کشیدگی هنگام ضربه دارد اما آینه طرح جدید تنها تفاوتی که دارد با نوع قدیمی بجز ظاهر قابلیت تاشوندگی را دارا می باشد.آینه های مورد استفاده در نوع قدیمی آینه ساده جیوه ای ولی آینه های طرح های جدید آینه ساده جیوه ای نبوده و ساختار آینه محدب و سطح مقطع بیشتری را پوشش می دهد.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس