بزرگترین مرکز خدمات تمیر آینه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات تعمیر آینه اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

تعمیر شیشه بالابر کوئیک | هزینه تعمیر شیشه بالابر کوئیک | تعویض شیشه بالابر کوئیک

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو کوئیک,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های کوئیک توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه کوئیک با ما تماس بگیرید.)

آینه خودرو کوئیک

آینه جانبی خودرو وسیله ای جهت ایجاد میدان دید در سمت های چپ , راست و عقب می باشد.
مکمل و پوشش دهنده نقاط کور راننده می باشد
ایجاد میدان دید کافی برای راننده توسط آینه های جانبی و آینه داخل کابین یا آینه دید عقب تامین میشود.
زمانی که آینه شما آسیب دیده و شما میدان دید کافی را ندارید بیشتر به سمت برخورد و تصادف سوق داده می شوید.طبق آمار خودرو ها ی فاقد آینه آمار تصادفات بیشتری را ثبت می کنند.
شما راننده عزیز جهت گردش به چپ یا راست و خروج از جاده یا تغییر لاین و سبقت,خروج از پارکینگ , پارک دوبل جهت جلوگیری از آسیب باید از دید کافی برخوردار باشید.صدمات همیشه مالی نخواهد بودو صدمات جانی قابل جبران نخواهد بود.
در طراحی آینه های جانبی استاندارد تعریف شده ای وجود دارد مانند عدم لرزش در هنگام حرکت یا دفع و مهار ضربه هنگام برخورد عابر در هنگام حرکت.
آینه های جانبی علاوه بر ایجاد میدان دید محل مناسبی برای نصب سنسور ها و چراغهای راهنما می باشند.
در هنگام تنظیم آینه های جانبی و آینه سمت شاگرد قسمت انتهایی بدنه خودرو باید در آینه مشخص باشند.و در آینه سمت راننده هیچ قسمت از بدنه خودرو نباید در آینه نمایان شود.
در خودرو های جدید و طراحی های جدید آینه های جانبی خودرو به صورت فیزیکی یعنی مشاهده در آینه حذف و جایگزین آن دوربین می شود.با حذف آینه جانبی ضریب سطح تماس خودرو کمتر خواهد شد و مصرف سوخت کاهش می یابد و صدا نیز کمتر می شود.
آینه جانبی چه دوربین باشد چه شیشه آینه به ما میدان دید کافی جهت رانندگی ایمن را می دهد و با پیشرفت علم و تکنولوژی ,جلوگیری از تغییرات در طراحی اجتناب ناپذیر است.

اجزای آینه بغل کوئیک

آینه کوئیک تشکیل شده از مجموعه ای متصل به هم از قاب و اسکلت و سه پایه می باشد.
شیشه آینه کوئیک توسط چسب دو طرفه به پشتی آینه متصل می باشد.
پشتی آینه توسط خار که حول محور یک دایره وجود دارد به موتور تنظیم آینه متصل می شود.خود موتور نیز توسط سه پیچ به اسکلت آینه متصل می شود.
اسکلت آینه توسط پیچ به قاب آینه متصل و از طرف دیگر توسط سه پیچ به سه پایه اتصال بدنه متصل می شود.جهت پوشش محل پیچ و زیبایی آینه از قسمت پشت آینه توسط خار فلاپ رنگی به بدنه اصلی آینه متصل می شود.رنگ فلاپ بر اساس رنگ بدنه خودرو می باشد.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس