بزرگترین مرکز خدمات تمیر آینه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات تعمیر آینه اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

تعمیر آینه بغل پژو 405 (برقی,دستی) | قیمت آینه بغل پژو 405 (طرح جدید,طرح قدیم,خرگوشی)

مقدمه

آینه های خودرو یکی از مهم ترین بخش های خودرو می باشد.در صورت آسیب دیدن آینه های اتومبیل باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد. در این مقاله توضیحاتی درباره آینه های خودرو 405,تعمیر آینه و هزینه تعمیر یا تعویض آینه های 405 توضیحاتی آورده شده است.
(جهت اطلاع از قابل تعمیر بودن آینه و همچنین هزینه تعمیر یا تعویض آینه 405 با ما تماس بگیرید.)

تعمیر آینه پژو 405

تعمیر آینه 405 شدنی است تمام قطعات آینه پژو 405 قابل تعویض و جایگزینی می باشد. در صورت شکست سه پایه یا شکست شیشه آینه در اثر ضربه و یا شکستگی قاب آینه نیازی به تعویض آینه خودروی خود ندارید.شما با صرف هزینه کمتر نسبت به تعویض کامل آینه خود آن را می توانید تعمیر کنید.
آینه 405 دارای مدل های مختلفی می باشد.
آینه 405 قدیم قابل تعویض است.
آینه 405 طرح خرگوشی راهنما دار قابل تعمیر است.
آینه 405 طرح SLX قابل تعمیر است
آینه 405 طرح خرگوشی قابل تعمیر است
آینه 405 طرح قدیم دارای اسکلت سربی,خود از دو بخش بدنه اصلی و سه پایه سربی تشکیل شده-قاب آینه 405 طرح قدیم توسط چهارپیچ به اسکلت سربی متصل می شود.موتور آینه یا به صورت دستی یا برقی می باشد,توسط سه پیچ به پایه سربی متصل می باشد.نوع دستی و یا برقی به نوع خودرو,تیپ و سال ساخت مربوط است.آینه های دستی امکان تبدیل به آینه برقی را دارا می باشند.آینه یا همان شیشه آینه 405 توسط پشتی مخصوص به موتور آینه متصل می شود.خود شیشه آینه 405 نیز توسط چسب دو طرفه به پشتی چسبانده می شود.فاصله بین قاب آینه بدنه خودرو جهت زیبایی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و آب به داخل آینه و بدنه توسط لوله خرطومی پوشانده شده است.
آینه بغل 405 طرح جدید یا همان خرگوشی بدون فلاپ رنگی دارای دو مدل ساده و برقی این مدل آینه قابل تعمیر و تمامی قطعات قابل تعویض می باشد.
بر خلاف مدل قدیمی آینه 405 سه پایه آینه همان مثلثی بیرون آینه نیز می باشد و مانند طرح قدیمی از جنس سرب نمی باشد.آینه 405 خرگوشی دارای اسکلت می باشد که قاب آینه و فلاپ دور آینه به آن متصل می شوند. موتور آینه,چه دستی و چه برقی توسط سه پیچ به اسکلت متصل می شود. اسکلت داخلی آینه توسط سه پیچ به پایه اتصال به بدنه متصل می شود.شیشه آینه توسط پشتی به موتور آینه اتصال می یابد.
آینه بغل 405 راهنمادار,همانند آینه خرگوشی ولی دارای فلاپ رنگی و چراغ راهنما می باشد.این آینه دارای زوار دور آینه,قاب آینه,فلاپ رنگی,موتور گردان شیشه آینه,اسکلت داخلی و سه پایه می باشد.
موتور آینه توسط سه پیچ به اسکلت آینه و خود اسکلت نیز توسط سه پیچ به سه پایه متصل می شود.آینه بغل 405 SLX: این آینه طراحی ظاهری متفاوتی نسبت به نوع خرگوشی دارد.این مدل آینه نیز دارای فلاپ رنگی می باشد.سه پایه توسط سه پیچ به بدنه متصل می شود.همانند سایر مدل های خود,سه پایه نیز توسط سه پیچ به اسکلت داخلی آینه که خودرو جایگاه اتصال قاب زوار دور آینه و موتور آینه می باشد.
پشتی شیشه آینه توسط خار های اتصال به موتور آینه متصل می شود و خود آینه نیز توسط چسب دو طرفه به پشتی آینه متصل شده است.
تعمیر آینه 405 توسط خود شما نیز مقدور است اگر فردی فنی باشید. تعمیر آینه 405 دستی راحت تر نسبت به نوع برقی می باشد زیرا در آینه برقی نیاز به باز کردن رو دری و خارج کردن اتصال می باشد.

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
دکتر گلس