بزرگترین مرکز خدمات پولیش شیشه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات پولیش شیشه اتومبیل در تهران


پولیش شیشه اتومبیل

پولیش شیشه اتومبیل و رفع خط و خش شیشه

خط و خش های سطح شیشه و جرم و کثیفی هایی که بر روی سطح شیشه رسوب کرده باعث افت شدید دید در رانندگی می شود و احتمال خطر بالاتر می رود.به خصوص در هوای بارانی.
پولیش شیشه اتومبیل خط و خش های سطح شیشه که باعث شکست نور در سطح شیشه و پخش شدگی نور می شود را از بین میبرد و تمام کثیفی رسوب و زنگ آب سطح شیشه را از بین برده و درخشندگی و زیبایی ظاهری را به شیشه خودرو شما باز می گرداند.
توجه داشته باشید خط و خش های ناخن گیر در سطح شیشه در سطح وسیع و یا با استفاده از سمباده خشن در کل سطح شیشه قابلیت برطرف شدگی را به صورت کامل ندارد بنابراین در آسیب دیدگی شدید تعویض بهترین گزینه خواهد بود.
گرد و خاکی که بر روی سطح شیشه شما نشسته و شما برای برطرف کردن از برف پاک کن استفاده می کنید این گرد و خاک حکم سمباده و یک جسم ساینده را ایفا کرده و باعث ایجاد خط و خش بر روی شیشه خودرو شما می شود.که در روز زیاد محسوس نیست و در هنگام تاریکی هوا با تابش نور و روشنایی باعث پخش نور در سطح شیشه می شود.
استفاده از دستمال کثیف باعث ایجاد خط و خش بر روی شیشه می شود.
تماس شیشه با آب کثیف,آب فاضلاب و هر آبی که آلوده و املاح زیادی در خود داشته باشد در صورت تماس و برطرف نکردن آن از سطح شیشه باعث نفوذ این املاح و کثیفی ها و رسوب آن در سطح شیشه می شود که با شستشو و مواد شوینده از بین نمی رود این رسوب و کثیفی و کدری سطح شیشه با پولیش شیشه خودرو به صورت کامل برطرف می شود و شیشه خودروی شما به حالت اولیه بر میگردد.

از کجا بدانیم آسیب شیشه با پولیش رفع خواهد شد ؟

بیشتر خط و خش و آسیب های وارده بر روی شیشه خودرو قابلیت رفع شدن را دارند.
اگر آسیب شیشه دارای استاندارد های زیر باشد قابل ترمیم است:
1-آسیب شیشه نباید عمیق و ناخنگیر باشد
2-آسیب شیشه با شئ بسیار زبر ایجاد نشده باشد.
3-آسیب شیشه توسط قسمت فلزی برف پاک کن ایجاد نشده باشد
4-آسیب بر اثر سوختگی ایجاد نشده باشد.
5-آسیب توسط سیم ظرفشویی یا اسکاج زبر ایجاد نشده باشد
6-خط وخش از لایه بیرونی باشد.
اگر با وجود موارد بالا هنوز از قابل رفع بودن آسیب مطمعن نیستید با مراجعه حضوری و مشاهده آسیب توسط تکنسین های ما از این امر مطمعن شوید.

آیا بعد از پولیش شیشه اتومبیل,امکان بازگشت مجدد خط و خش وجود دارد؟

در طی فرایند پولیش شیشه در حد چند میکرون و یک لایه از سطح شیشه خودرو برداشته می شود و خط و خش های ایجاد شده رفع می گردد.بعد از پولیش شیشه خودرو امکان بازگشت مجدد خط وخش بعد از مدتی وجود نخواهد داشت زیرا یک لایه از سطح شیشه برداشته می شود و چیزی به سطح شیشه اضافه نمی گردد. در نتیجه بازگشت مجدد خط و خش بعد از پولیش شیشه عملا غیر ممکن می باشد.

آیا در حین پولیش شیشه اتومبیل امکان شکستن شیشه وجود دارد؟

در زمان پولیش شیشه اتومبیل در اثر سابش سمباده پولیش بر روی شیشه مقداری سطح شیشه در اثر اصطکاک گرم خواهد شد.اگر پولیش شیشه توسط تکنسین متخصص انجام شود امکان شکست شیشه صفر است اما اگر توسط افراد غیر متخصص انجام شود احتمال شکست شیشه وجود خواهد داشت. در نتیجه در صورتی که پولیش شیشه اتومبیل توسط تکنسین انجام شود احتمال آسیب و شکست وجود نخواهد داشت.

صاف مثل شیشه

شاید این جمله را زیاد شنیده باشید که برای سطوح صاف معمولا مثال می زنند : صاف مثل شیشه !
وقتی دستتان را بر روی شیشه می کشید سطحی کاملا صاف و ثیقلی را احساس می کنید.اما واقعا اینطور نیست . در سطح میکروسکوپی سطح شیشه کریستالی که سطح و لبه ها نیز با کریستال پر شده است.با گذر زمان ذرات ریز مثل املاح معدنی موجود در آب بین این حفره ها و حاشیه های خالی پر شده و ظاهری کدر به شیشه خودرو می دهد.این رسوبات باعث عملکرد ضعیف تیغه برف پاک کن نیز می شود.
زمانی که در هنگام بارندگی از برف پاک کن استفاده می کنید و صدای قیژ برف پاک کن به دلیل حرکت بر روی سطح شیشه به گوش می رسد و گاهی باعث پرش برف پاک کن در سطح شیشه می شودو برف پاک کن عملکرد صحیحی را برای پاک کردن آب از سطح شیشه ندارد,حتی اگر تیغه ها جدید نیز باشد.دلیل این اتفاق وجود رسوب در سطح شیشه می باشد.با پولیش شیشه خودرو سطح صاف و بدون کدری خواهید داشت که عملکرد صحیح تیغه ها را نیز شامل می شود.

دلایل ایجاد خط و خش شیشه خودرو چیست؟

آسيب هاي واردشده به شيشه خودرو خط وخش:شيشه خودرو در تماس مستقيم با محيط پيرامون خود مستعد آسيب ديدگي است,يکي از آسيب هاي خش مي باشد. همانند ساير اجسام گرد و خاک به سطح شيشه نيز مي نشيند. کثيفي سطح شيشه با فضله پرندگان,زماني که زير درختي پارک مي کنيد نشست شيره درختان بر سطح شيشه, افتادن برگ و شاخه درختان بر روي سطح شيشه و تجمع در قسمت رويي برف پاک کن,نشست ماسه و سنگ ريزه بر روي سطح شيشه در هنگام باد و طوفان. تمامي موارد ذکر شده باعث ايجاد خط و خش مي شود.آيا براي شما سوال است که چگونه اين موارد باعث ايجاد خط و خش مي شود؟ در پاسخ به اين سوال,در تمامي موارد جسمي بر روي سطح شيشه خودرو است و اگر شما براي رفع اين اجسام از روي شيشه از برف پاک کن استفاده کنيم شيشه شما دچار آسيب و خط و خش مي شود. شاخ و برگ,سنگ ريزه و فضله خشک شده بر سطح رويي برف پاک کن جمع مي شود و با حرکت برف پاک کن باعث ايجاد خط هاي عمقي بر سطح شيشه خودرو مي شود. و اما گرد و خاک,گرد و خاک سطح شيشه همانند سنباده عمل مي کند و توسط حرکت تيغه برف پاک کن به سطح شيشه سابيده مي شود و باعث ايجاد خش هاي ريز مي شود و در نتيجه اين نوع آسيب باعث پخش نور در شب و اذيت و کاهش ديد خواهد شد. بخش ديگر خط و خش شيشه به دليل خرابي تيغه ي برف پاک کن است.تيغه برف پاک کن در هنگام خرابي به دليل عوامل فيزيکي يا پايان عمر مغيد باعث جدايش از سطح نگهدارنده شده و باعث برگشت تيغه و تماس قسمت فلزي با سطح شيشه مي شود و با حرکت برف پاک کن باعث ايجاد خط و خش هاي عمقي مي شود.پس تيغه برف پاک کن خود را هميشه چک کنيد و در صورت خرابي و يا عملکرد نا صحيح در هنگام بارندگي نسبت به تعويض آن اقدام کنيد. براي پاک کردن شيشه از برف پاک کن استفاده نکنيد.برف پاک کن را در هنگام بارندگي استفاده کنيد.براي پاک سازي شيشه خودتان اقدام نماييد.

هزینه پولیش سطح شیشه خودرو

بنا به آسیب سطح شیشه,مقدار زمان کار انجام شده,اندازه سطح شیشه و میزان مواد مصرفی در سطح کار قیمت پولیش شیشه را تعیین میکند هزینه اعلامی برای پولیش شیشه خودرو هیچ ارتباطی با نام و برند و مدل ساخت خودروی شما ندارد.
خودرو چه پیکان باشد چه پورشه هیچ تفاوتی در ارائه خدمات و هزینه با هم ندارند فقط سطح مقطع شیشه میزان مواد مصرفی,میزان آسیب و مقدار زمان کاری ملاک تعیین قیمت هستند.با ارسال ویدیو کوتاه یا عکس واضح و ارائه پاره ای توضیحات و یا مراجعه حضوری از توضیحات در خصوص شیشه خود بهره مند شوید.

خط و خش های عمقی و ناخنگیر

دقت داشته باشید شیشه جلو خودرو از سه لایه تشکیل شده.لایه های بیرونی از شیشه و لایه وسطی از جنس pvb می باشد.دو لایه شیشه به خصوص لایه بیرونی بیشتر در معرض آسیب هستند.
لایه داخلی زیاد در معرض خط و خش نیست,جز مواردی همچون برخورد انگشتر به شیشه یا استفاده از دستمال کثیف و غیر استاندارد.لایه بیرون به واسطه کارکرد برف پاک کن و ارتباط تماسی بیشتر با محیط بیرون دچار آسیب می شود.خط و خش داخل کابین قابل رفع نیست.خط و خش لایه بیرون نیز تا حدی قابل برطرف شدن می باشد.در نظر داشته باشید ضخامت هر لایه از شیشه به سختی به 2 میلیمتر می رسد.خط و خش های عمقی برای برطرف شدن باید بیش از عمق خطوط لایه برداری شود که همین باعث ضعیف شدن شیشه و شکست شیشه خواهد شد.همچنین لایه برداری عمقی احتمال ایجاد اعوجاج بر سطح شیشه را بالا می برد.پس برای ساب شیشه محدودیت وجود دارد.

ایجاد خط و خش و پخش نور بر روی شیشه

ذرات نشسته بر روی سطح شیشه (گرد و خاک) و حرکت تیغه برف پاک کن بر روی سطح شیشه باعث می شود این ذرات همچون سمباده عمل کنند و باعث ایجاد خراش هایی در حد میکرون بر روی سطح شیشه شود.با تکرار این عمل به مرور زمان تعداد خط و خش ها زیاد شده و کل مسیر حرکت تیغه برف پاک کن را در بر گیرد.آسیب ایجاد شده باعث انحراف و ایجاد شکست نور در سطح شیشه شده و به خصوص در هنگام رانندگی در شب چشمان شما را اذیت و خسته و دید و کنترل شما به سطح جاده را کاهش دهد.همچنین این خراش ها سطح شیشه را از حالت سیقلی خارج کرده و آب باران در داخل این خراش ها نفوذ کرده و باعث عملکرد بد تیغه برف پاک کن می شود به نحوی که عملکرد تیغه در جهت پاک سازی آب به نحو کامل و 100 درصد انجام نمیگیرد.این خراش ها باعث می شود املاح موجود در آب پس از خشک شدن و تبخیر درون این خراش ها رسوب کنند و باعث کدری شیشه شوند و شیشه همانند قبل سطح شفافی نداشته باشد که با پاک سازی توسط دستمال و شیشه شور هم میسر واقع نبوده و از بین نرود.
شیشه اتومبیل دکتر گلس با ارائه بهترین مواد جهت پرداخت و لایه برداری و سیقلی کردن سطح شیشه این خدمت را به شما ارائه می کند و با بازگردانی شیشه به حالت دید طبیعی این مشکل شیشه شما را برطرف می کند کافیست با ما تماس بگیرید.

آیا خط و خش های عمقی نیز رفع می گرددند؟

خط و خش ها بسته به میزان آسیب دسته بندی می شوند.
-اگر خط و خش در سطح 1 باشد یعنی آسیب سطحی باشد با پولیش شیشه قابل رفع خواهد بود
-اگر خط و خش سطحی نباشدو مقداری عمیق تر باشد به سه سطح(1.2.3) دسته بندی خواهد شد خط وخش هایی که در سطح 1 یا 2 باشند احتمال رفع شدنشان بالاتر است و خط وخش های در سطح 3 احتمال رفع پایین و یا غیر قابل رفع می باشند.
در این نوع آسیب خط و خش دیگر با پولیش رفع نمی شود و نیاز به ساب وجود دارد و سطح شیشه باید لایه برداری شود.
جهت اطلاع از قابل رفع بودن آسیب باید خط و خش رویت شود سپس قابل رفع بودن یا نبودن و همچنین هزینه اعلام گردد.

پولیش شیشه اتومبیل

پولیش شیشه اتومبیل

پولیش شیشه خودرو رفع خط وخش هایی که باعث پخش شدن نور در شب می شود وباعث کور شدن دید در شب می شود.

پولیش شیشه

ترمیم خط وخش شیشه

رفع اثر برف پاک کن بر روی شیشه که دلایل آن می تواند خراب شدن تیغه-برگشت لبه تیغه و تماس شیشه با قسمت فلزی برف پاکن و از بین رفتن مینای صیقلی شیشه.

رفع خط وخش شیشه

رفع اثر جوشکاری بر روی شیشه

ترمیم وپولیش شیشه های آسیب دیده توسط جوشکاری و رفع اثر جوشکاری.

پولیش شیشه خودرو

پولیش اثر جوشکاری روی شیشه

پولیش کاری و ساب زنی و رفع اثر جوشکاری بر روی شیشه خودرو و بهبود شکل ظاهری.

خط وخش شیشه اتومبیل

پولیش شیشه

رفع کدری و ماتی شیشه اتومبیل رفع اثر زنگاب بر روی شیشه خودرو.
رفع کدری و کثیفی که به راحتی پاک نمی شوند.
رفع اکسید شیشه و سولفاته شیشه.

هزینه پولیش شیشه اتومبیل

پولیش خط و خش شیشه

رفع اثر جوشکاری بر روی شیشه-رفع اثر برف پاک کن بر روی شیشه اتومبیل-شفاف سازی و لایه برداری شیشه-رفع خط وخش های عمقی انواع شیشه

رفع خط وخش شیشه اتومبیل

ساب زنی شیشه

شکل ظاهری شیشه هایی که عمر زیادی دارند وتا به حال تعویض نشده اند و شکل ظاهری آن ها کدر و مات شده است.

هزینه پولیش شیشه

پولیش خط وخش های عمقی شیشه

رفع اثر خط وخش عمیق شیشه اتومبیل و شیشه های دیگر که به اصطلاح ناخن گیر می کند وباز گرداندن شیشه به حالت اولیه

پولیش کدری شیشه

پولیش اثر جوشکاری بر روی شیشه

رفع اثر جوشکاری بر روی شیشه که باعث ذوب نقطه ای شیشه اتومبیل شده است.

ساب زدن شیشه

ازبین بردن خط وخش شیشه اتومبیل

ترمیم و پولیش شیشه بر اثر برف پاک کن-رفع خط وخش های عمیق ایجاد شده توسط جسم سخت بر روی شیشه.

ویدیو های پولیش شیشه اتومبیل

برچسب ها

پولیش شیشه اتومبیل پولیش شیشه پولیش شیشه اتومبیل در محل هزینه پولیش شیشه اتومبیل هزینه ساب شیشه اتومبیل پولیش شیشه اتومبیل در تهران رفع خط و خش شیشه اتومبیل رفع پخش نور شیشه اتومبیل پولیش شیشه ماشین پولیش شیشه خودرو پولیش شیشه ماشین قیمت پولیش شیشه ماشین شیشه اتومبیل پولیش شیشه اتومبیل دکتر گلس پولیش اتومبیل
دکتر گلس