بزرگترین مرکز خدمات پولیش و مرمت چراغ اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات پولیش چراغ اتومبیل در تهران


آدرس : میدان آزادی,ابتدای اتوبان جناح,بلوار صالحی,خیابان ولد خانی شمالی,کوچه امین پلاک 77
شماره تماس: 09126846083
جهت دریافت لوکیشن کلیک نمایید

قیمت شفاف سازی و رفع تیرگی چراغ جلو و عقب خودرو در تهران | رفع خط و خش و کدری چراغ ماشین

رفع خط و خش و پولیش چراغ خودرو

چراغ های خودرو از جنس طلق و یا شیشه هستند.عموما از طلق استفاده می شود چون طلق قابلیت انعطاف و شکل پذیری در اشکال و طراحی های پیچیده را دارد.شیشه مقاومت بالاتری نسبت به حرارت دارد اما طلق مقاومت کمتری در این زمینه دارد.
بدنه چراغ خودرو از کاسه داخلی و روکش شفاف بیرونی تشکیل شده است.کاسه داخلی چراغ محل قرار گیری چراغ ها است و شکل ظاهری آینه ای با خاصیت بازتابندگی دارد.فرم طراحی داخل چراغ خودرو به گونه ای است تا نور تولید شده توسط چراغ را درنقطه کانونی تنظیم شده بازتاب دهد.
روکش شفاف و کاسه داخلی چراغ اتومبیل توسط خار و چسب به هم متصل وآب بندی می شوند تا از نفوذ گرد و غبار و نفوذ آب به داخل کاسه چراغ مصون باشد
جلوگیری از ورود هر گونه گرد و غبار و کثیفی و همچنین آب به داخل کاسه چراغ باعث تمیز و شفاف ماندن چراغ اتومبیل شده و عملکرد صحیح چراغ خودرو حفظ می شود.

پولیش چراغ خودرو و شفاف سازی چراغ اتومبیل چیست؟

چراغ خودرو در اثر کثیفی,جرم و اثرات رسوبی آب و یا خط و خش های به وجود آمده در سطح آن باعث بد جلوه دار شدن ظاهری خودرو می شود و عملکرد اصلی چراغ یعنی روشنایی فضای جلوی اتومبیل به درستی انجام نمی شود.پولیش و ریکاوری چراغ اتومبیل باعث شفاف و درخشنده شدن چراغ خودرو شده و ظاهری زیبای آن جلوه ای دلنشین به خودرو شما داده و عملکرد اصلی چراغ خودرو را برمی گرداند.
معمولا قسمت بیرونی چراغ خودرو بیشتر در معرض آسیب و عوامل محیطی قرار دارد.در صورت معیوب بودن چسب و نفوذ مایعات و کثیفی به داخل چراغ طلق و کاسه باید از هم جدا شده و جداره داخلی چراغ خودرو پولیش و ریکاوری شود.

چه چراغ هایی قابلیت پولیش را دارند؟

-اگر خط و خش روی طلق شیشه ای چراغ عمیق باشد قابلیت رفع کامل را نداردو پولیش چراغ می تواند تا درصدی از ظاهر چراغ را ترمیم کند.
-خط و خش های سطحی چراغ خودرو با عمق کم به صورتی که عمق زیادی نداشته باشند به صورت کامل رفع می شوند.
-آسیب ناشی از برخورد طوفان شن و سنگ ریزه های کوچک به صورت کامل برطرف می شوند.
-زردی که در چراغ به وجود آمده اگر به دلیل جنس بد چراغ و مواد اولیه نامرغوب استفاده شده در ساخت طلق چراغ باشد با پولیش و ریکاوری تا درصدی از ظاهر آن را بهبود پیدا می کند.

هزینه پولیش چراغ خودرو به چه صورت است؟

نوع پولیش و ریکاوری و مواد مصرفی استفاده شده و اندازه (بزرگی یا کوچکی چراغ) و نوع چراغ دراین امر دخیل هستند.

پولیش چراغ خودرو

پولیش چراغ خودرو

پولیش چراغ خودرو بهترین راه برای از بین بردن خط و خش و کدری چراغ خودرو می باشد که بسته به نوع کثیفی و یا کدری و زردی و یا خط و خش بین 80 تا 100 درصد بهبود شکل ظاهری خواهد داشت.

رفع کدری چراغ

رفع کدری چراغ

پولیش چراغ باعث جلوگیری از هزینه اضافی در تعویض شده و باعث جلوگیری از خارج شدن فابریکی یک یا هر دو چراغ می شود.

شفاف سازی چراغ خودرو

شفاف سازی چراغ خودرو

در پولیش چراغ توجه داشته باشید چراغ هایی که از عمر ماتی و زردی چراغ آن ها زمان زیادی سپری شده بهبود کمتری نسبت به چراغ های ریکاوری شده در طول زمان کمتر دارد.

فع ماتی چراغ اتومبیل

رفع ماتی چراغ اتومبیل

پولیش و ریکاوری چراغ خودرو باعث رفع کدری و کثیفی و ماتی شیشه چراغ شده و زردی ناشی از اکسیده شدن سطح چراغ را از بین می برد.

پولیش و شفاف سازی چراغ اتومبیل

پولیش و شفاف سازی چراغ اتومبیل

پولیش و ریکاوری چراغ اتومبیل باعث بهتر شدن ظاهر خودرو و افزایش روشنایی چراغ در شب می شود.

رفع ماتی و کدری چراغ

رفع ماتی و کدری چراغ

با پولیش و ریکاوری چراغ تمامی کدری ها و جرم های سطح چراغ که با شست و شو و پولیش سطحی قابل رفع نیست بهبود پیدا کرده و ظاهری درخشنده پیدا می کند.

پولیش و رفع خط و خش چراغ

پولیش و رفع خط و خش چراغ

با پولیش چراغ تمام خط و خش های سطحی و زردی چراغ برطرف شده و چراغ خودروی شما بدون نیاز به تعویض و یا باز شدن از سطح بدنه ریکاوری و سطح چراغ به حالت اولیه باز می گردد.

پولیش زردی چراغ ماشین

پولیش زردی چراغ ماشین

پولیش چراغ و ریکاوری آن باعث بهبود در شکل ظاهر و عملکرد کارایی چراغ شده و نیاز و احتیاجی به باز کردن و خارج سازی چراغ از سطح ندارد.

هزینه پولیش چراغ خودرو

هزینه پولیش چراغ خودرو

هزینه پولیش چراغ خودرو بسته به نوع و اندازه سطح کار متفاوت می باشد شمابا ارسال عکس به صورت واضح از سطح کار اطلاعات مربوط در مورد پولیش چراغ اتومبیل خود را دریافت کنید.

شفاف سازی و پولیش چراغ اتومبیل

شفاف سازی و پولیش چراغ اتومبیل

تمام خدمات ما چه در زمینه شیشه و چه در زمینه چراغ خودرو به صورت سرویس سیار و در محل و بدون هیچگونه هزینه اضافی ارائه می گردد.

ویدیو های پولیش چراغ خودرو

دکتر گلس