بزرگترین مرکز خدمات دودی شیشه اتومبیل دکتر گلس


ارائه خدمات دودی شیشه اتومبیل در تهران


قیمت بهترین مارک شیشه دودی ماشین (رول لومر آمریکایی),25,35,40,70,100 درصد

دودی شیشه

دودی شیشه برچسبی رنگی با درصد عبور نوری مختلف در مارک و نشان تجاری متنوع با خصوصیات فیزیکی متنوع که بر روی لایه داخلی شیشه خودرو نصب شده و ظاهری زیباتر امنیتی بیشتر و سلامتی مضاعف را نصیب شما و خودروتان می کند.باعث مصون ماندن سرنشینان و تجهیزات داخلی خودرو از اشعه مضر آفتاب.در هنگام شکست شیشه های جانبی مانع پاشش شیشه می شود و از جراحت سرنشین جلوگیری میکند.

6دلیل برای دودی شیشه:

دودی شیشه اتومبیل بسته به ترجیحات شخصی و نیاز های مالک اتومبیل نصب می شوند . با این حال مزایای دیگری نیز وجود دارد که صاحبان وسایل نقلیه از آن بی اطلاع هستند.در این مطلب 6دلیل برای دودی شیشه را بیان میکنیم.

1-رانندگی بهتر:

رانندگی در نور مستقیم آفتاب همانگونه که باعث ناراحتی شما می شود سبب کاهش دید شما در هنگام رانندگی نیز می شود و این کاهش دید می تواند سبب بروز تصادف و ایجاد خطر برای جان سرنشینان وسیله نقلیه باشد شما با دودی شیشه اتومبیل می توانید از تابش نور آفتاب به داخل کابین جلوگیری کنید.

2-حریم خصوصی:

برای همه اتفاق افتاده که در موقعیت یا مکان هایی نمی خواهید سطح داخل کابین به وضوح مشخص باشد دوست دارید حریم خصوصی شما تا حد ممکن محفوظ بماند (البته لازم به ذکر است عدم دید کامل داخل کابین تخلف محسوب شده و جریمه خواهید شد بهتر است طبق قوانین راهنمایی رانندگی از درصد های مجاز استفاده کنید). ویا اینکه هدف شما از دودی شیشه کاهش دید و عدم جلب توجه تجهیزات و متعلقات داخل خودروتان است.تا در هنگام پارک بودن خودرو یا زمانی که از خودرو خود دور هستید اشیا و یا وسیله گرانبهایی که شاید در داخل خودرو شما قرار دارد از دید سارقان محفوظ باشد.

3-محافظت داخل کابین:

گرما و تابش اشعه ماوراءبنفش ناشی از تابش مستقیم نور خورشید میتواند در طی زمان به لوازم و اثاثیه داخل کابین شما آسیب وارد نماید.آیا نمیدانستید این مسئله قابل پیشگیری است.دودی شیشه اتومبیل می تواند داخل کابین را از گرما و اشعه های مضر نور خورشید محافظت نماید.

4-اصابت و شکستگی:

دودی شیشه باعث می شود تا پنجره اتومبیل در هنگام برخورد با یک جسم و یا در هنگام تصادف و شکستگی منسجم باقی بماند پاشیده و پرتاب نشود. این امر در هنگام بروز اتفاق غیر منتظره می تواند از سلامتی وجان شما محافظت کند.دودی شیشه در هنگام شکستن شیشه تمام قطعات شیشه را در جای خود و در کنار هم منسجم نگه می دارد.

5-فضای داخل کابین را با دودی شیشه خنک نگه دارید:

با استفاده از دودی مناسب می توانید دمای داخل کابین را در روز های گرم و سوزان تابستان تا 60 درصد کاهش دهید و دیگر نگران این نباشید که غرق عرق شوید و همچنین فشار از سیستم کولر خودرو نیز کاسته می شود.

6-سالم ماندن,نتیجه دودی شیشه:

تابش نور مسقیم خورشید و اشعه ماوراءبنفش تنها به پوست شما آسیب نمی رساند و پیری پوست را تسریع نمی کند بلکه در طولانی مدت باعث ایجاد سرطان پوست می شود شما با دودی شیشه می توانید تا 99 درصد اشعه های مضر نور خورشید را دفع کنید و در امان باشید.اثبات تکان دهنده که نور خورشید شما را پیر می کند.این مرد 69 ساله نیمی از صورتش بسیار پیر تر از نیم دیگر آن است.او راننده کامیون بوده است و شرایط وی به گونه ای بوده که سمت چپ صورتش بیشتر در معرض نور خورشید بوده است.همه ما میدانیم که نور خورشید باعث پیری زودرس پوست می شود اما این مورد چشم گیر تر و خیره کننده است.این پرونده در دانشگاه نورث وسترن و در مجله پزشکی نیو انگلستان منتشر شده است

همانگونه که گفته شد و طی مقاله های دانشگاه ها و وب سایت ها و وبلاگ های سلامت گزارش شده است تماس طولانی مدت با نور آفتاب خطرناک است.گاهی اوقات یک سفر کوتاه از منزل تا محل کار می تواند توسط ترافیک به یک سفر یک ساعته تبدیل شود و شما را بیشتر در معرض نور خورشید قرار دهد.شما می توانید با نصب برچسب دودی شیشه ماشین از ورود اشعه های مضر به داخل کابین مصون بمانید دودی شیشه همانند یک محافظ و سپر عمل می کند.دودی شیشه همانند کرم ضد آفتاب برای پوست شما و اثاثیه داخل کابین محسوب می شود.البته لازم به ذکر است نه هر دودی شیشه ای بلکه دودی شیشه استاندارد.

مارک و برند دودی شیشه:

در فیلم های محافظتی یا همان دودی شیشه جنس و برند مورد استفاده اهمیت بالایی دارد.گاهی اجناس فروخته شده در بازار با عنوان ها و نام های تجاری معتبر اما ماهیت جنس نامرغوب عرضه می شود.استفاده از بهترین و با کیفیت ترین کالای دودی شیشه باعث شده کار انجام شده بهترین خروجی و عملکرد و کارایی را داشته باشد.
استفاده از دودی شیشه استاندارد باعث شده تا طیف های مضر نور از سطح کار عبود نکرده و همیشه از اشعه مضر در امان باشیم چه خود ما و چه سطح داخل خودرو.استفاده از جنس اصلی دودی شیشه با قدرت چسبندگی خود باعث می شود تا سطح کار بعد از مدتی بلند نشده و سطح دودی شیشه پوسته پوسته نشود یا به اصطلاح زیر کار هوا نیفتد.شیه دودی یا فیلم دودی دو لایه مقاومت بیشتری نسبت به عوامل محیطی دارند.استفاده از این نوع برند ها کیفیت و کارایی کار در دراز مدت را بالا برده و رضایت مشتری را در بر دارد.

دودی شیشه اتومبیل

دلیل دودی کردن شیشه ماشین متفاوت است.می تواند دلیل زیبایی ظاهری خودرو باشد تا جذابتر به نظر برسد.می تواند دلیل بر ممانعت از دیده شدن فضای داخل کابین باشد و می تواند دلیل بر محافظت متعلقات داخل کابین و سرنشینان آن از اشعه های مضر آفتاب باشد.لایه,برچسب و یا همان فیلم دودی در برند و کیفیت های مختلف در ضخامت و درصد های عبور نوری مختلف در رنگ های و ویژگی های مختلف عرضه می شود.تمامی فیلم های دودی مورد استفاده توسط ما از بهترین برند های موجود در بازار با بهترین میفیت به شما مصرف کننده عزیز عرضه میشود.
جهت رفاه حال مشتری امکان ارائه خدمات در محل و با رزرو قبلی فقط در داخل تهران وجود دارد فقط جهت نصب دودی شیشه در محل امکان نصب در فضای آزاد وجود ندارد و حتما باید در محل سرپوشیده پارکینگ انجام شود.

درصد دودی شیشه اتومبیل

درصد اعلامی برای دودی شیشه میزان تیرگی و یا شفاف بودن برچسب را مشخص می کند و عدد اعلامی بیانگر میزان عبور نور را بیان می کند
هر چه عدد بیشتر میزان عبور نور بیشتر و در نتیجه شفاف تر و بالعکس هر چه عدد کمتر میزان نور عبوری از شیشه کمتر و در نتیجه تیرگی برچسب.

مزایای دودی شیشه

دیگر در هنگام رانندگی به پوست شما آسیب وارد نمی شود.دید داخل کابین کمتر و جلب توجه کمتر و امنیت بیشتر.
جلوگیری از ایجاد جراحات در هنگام شکستگی و در نهایت زیبایی خودرو.

درصد مجاز دودی شیشه

درصدی از تیرگی شیشه که پلیس قادر به تشخیص و رویت داخل کابین خودرو باشد.
درصد دودی شیشه مجاز معمولا از 35 درصد به بالا می باشد.سعی کنید از درصد های مجاز استفاده کنید تا هم جریمه نشوید و هم در دید شما اختلال ایجاد نشود.

شیشه دودی سیار

امکان اجرای دودی شیشه به صورت سیار وجود دارد.این خدمات توسط دکتر گلس نیز به شما و به صورت سیار ارائه می شود بهتر است یک روز قبل جهت رزرو اقدام فرمایید.

مکان استاندارد دودی شیشه

مکان مورد نظر برای نصب دودی باید سرپوشیده باشد دلیل این مسئله این است که در مکان سرپوشیده گرد و خاک در حداقل ممکن است یا اصلا گرد و خاک وجود ندارد.مکان نصب دودی باید دسترسی به برق داشته باشد.

دودی شیشه اتومبیل

دودی شیشه اتومبیل فرآیند اعمال یک لایه فیلم (برچسب) یووی نازک از قسمت داخل کابین بر روی شیشه است.
دلایلی که مردم شیشه خودور خود را دودی می کنند متفاوت است,می تواند به دلیل حریم خصوصی و امنیت باشد,می تواند به دلیل محافظت از اشعه یووی و حفظ سلامتی باشد و ...
به طور خلاصه دودی شیشه همانند عینک آفتابی برای خودرو شما عمل می کند.

تفاوت دودی های شیشه

1-اولین تفاوت در برچسب های دودی رنگ بندی آن ها می باشد:
برچسب های دودی دارای تنوع رنگ همچون سبز,آبی,طلایی,نقره ای,آینه ای و.... می باشد.اما نوع متداول و محبوب آن رنگ تیره خاکستری می باشد.
2-تفاوت دوم در ضخامت و لایه های فیلم دودی می باشد:
واحد اندازه گیری ضخامت فیلم های دودی میکرون می باشد.می توان دودی با ضخامت 30 میکرون دو لایه اعمال کرد یا دودی یک لایه 30 میکرون.
3-تفاوت در کیفیت:
کیفیت تنها در نام تجاری خلاصه نمی شود.تمام برند های مطرح در بازار دارای نمونه های فیک نیز می باشند.
تفاوت کیفیت در میزان عبور گرما و اشعه یووی,کیفیت در چسبندگی و ثبات رنگ و ... می باشد.
دودی شیشه بی کیفیت که از چسب بی کیفیتی برخوردار است پس از نصب از سطح شیشه جدا شده و هوا گرفته و ایجاد حباب می کند.

درصد بندی دودی شیشه

طیف های دودی شیشه چگونه دسته بندی می شوند؟
با توجه به تماس مشتریان با ما برای دودی شیشه,برداشت آنان از اعدا اعلامی اشتباهمی باشد.اکثر مشتریان فکر می کنند که هرچقدر عدد بالاتر باشد میزان تیرگی بیشتر می شود و هر چقدر عدد پایین تر باشد میزان تیرگی کمتر است!!
این اشتباه است.درصد بندی دودی شیشه بر خلاف تصور اکثر افراد عدد هر چقدر بالاتر باشد میزان تیرگی کمتر بوده و عدد هر چقد پایین تر باشد میزان تیرگی بیشتر است.
عدد اعلامی میزان عبور نور یا میزان مشخص بودن داخل کابین را بیان می کند.
اگر عدد 100 درصد باشد یعنی هیچ برچسبی نباشد,100 درصد به داخل کابین مشرف هستیم و دید کامل داریم.عدد 50 درصد یعنی فضای کابین 50 درصد قابل دید است(از بیرون کابین).

ترمیم شیشه
تعمیر شیشه اتومبیل
هزینه ترمیم شیشه
تعمیر شیشه خودرو
ترمیم شیشه با اشعه
ترمیم شیشه با لیزر
ترک شیشه اتومبیل
از بین بردن ترک شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه
قیمت ترمیم شیشه

آموزش نصب برچسب دودی


1-یک فضای کار تمیز و خشک پیدا کنید

-یک فضای کار تمیز پیدا کنید به دور از هر گونه آلودگی و گرد و غبار.جهت انجام نصب برچسب دودی به یک محیط تمیز نیاز داریم.انجام این کار در داخل خانه یا همان پارکینگ ایده بدی نیست اما انجام دودی شیشه در محیط باز امکان پذیر نیست.

2-برچسب یا اضافات چسبیده به شیشه را پیدا کنید

-اگر که قصد تعویض دودی شیشه را دارید و قبلا بر روی شیشه برچسبی بوده است آن را از روی سطح جدا کنید و یا اگر بر چسب یا لیبلی بر روی سطح وجود دارد سطح را پاک کنید و برچسب و چسب ها را تمیز کنید.موانع و اجسامی را که مانع کار شما می شود را از مسیر خود بردارید.

3-تمیز کاری شیشه با اسپری و تیغ شیشه

-شیشه ها را با استفاده از محلول شست و شو و تیغ شیشه تمیز کنید.توسط بالابر شیشه شیشه ها را کمی پایین بیاورید تا به قسمت های بالایی شیشه که در قسمت ماهوتی قرار دارد دسترسی داشته باشید.
محلول را بر روی سطح شیشه اسپری کرده و توسط تیغ تمام آلودگی های چسبیده به شیشه را جدا نمایید.دقت کنید تمام سطح شیشه را پاک نمایید.از محلول شست و شو با ترکیب آمونیاک استفاده ننمایید چون با گذر زمان باعث تغییر رنگ برچسب دودی می شود.
دقت کنید برای نصب دودی شیشه حداقل 12 اسپری لازم است قبل از انجام کار محلول شست و شو را آماده نمایید.

4-با یک دستمال تمیز شیشه را خشک کنید

با استفاده از یک دستمال تمیز و بدون پرز سطح را پاک کنید و سپس محلول را دوباره بر روی سطح شیشه اسپری نمایید و توسط طی مخصوص شیشه محلول پاشیده شده بر روی سطح را پاک نمایید.

5-قبل از شروع شیشه خودرو را کامل بالا ببرید

-شیشه خودرو را به سمت بالا ببرید دقت کنید که در طی انجام کار شیشه نیاز به بالا پایین شدن دارد بنابراین خودرو را روشن بگذارید و در حالت باتری بگذارید تا در هنگام کار راحت باشید.

6-پشت و روی برچسب را مشخص کنید

-مشخص کنید که لایه برچسب که در انتها بر روی پنجره خودرو قرار میگیرد کدام سمت برچسب است تا در هنگام کار به اشتباده بر روی لایه دیگر کار نکنید.اطمینان حاصل کنید که لایه برچسب به سمت شما قرار دارد..

7-اسپری محلول به قسمت بیرونی شیشه

-به قسمت بیرونی شیشه محلول آب و صابون را اسپری کنید تا برچسب به طور موقت به سطح بچسبد و برچسب قابلیت جا به جایی را داشته باشد و محلول را اسپری شده باعث می شود که این امر میسر شود.

8-جایگذاری دودی روی سطح بیرونی شیشه

-برچسب دودی شیشه را به اندازه ای برش دهید تا کل سطح شیشه را بپوشاند. با حداقل 2 الی 3 سنتی متر از سطح شیشه توجه کنید که قسمتی که در نهایت چسبانده می شود رو به شما باشد.

9-برش قسمت مشخص شده از رول دودی شیشه

-اینک قسمتی از رول دودی شیشه را که بر روی سطح کار قرار داده اید را با تیغ برش دهید.توجه کنید اندازه ها کمی بزرگتر از سطح شیشه باشد تا عملیات برش به راحتی اناجام شود.

10-محلول را بر روی قسمت رویی دودی شیشه اسپری کنید

-پس از انجام مرحله3 و و برچسبی که برش داده شده و به سطح کار به واسطه مایع اسپری شده ,چسبانده شده دوباره محلول را بر روی خود برچسب دودی شیشه که روی سطح کار قرار دارد اسپری کنید.

11-توسط تیغه برچسب دودی را در امتداد لبه برش دهید

-تیغه برش را بر روی دودی شیشه در امتداد قسمت پایین و چپ پنجره بکشید و برش دهید.از لبه پنجره استفاده کنید تا مسیر را ردیابی نمایید تا بتوانید برشی تمیز و قابل قبول داشته باشید.پس از برش اضافات را جدا نمایید.گوشه های برش پس از اتمام کار باید اصلاح شود.

12-برچسب را به سمت لبه سمت چپ شیشه بکشید

-برچسب دودی را به سمت چپ بکسید تا بعد از برش قسمت هایی از شیشه که در قسمت ماهوتی پنهان است پوشش داده شود.

13-برش سمت است و در نهایت برچسب را به سمت راست بکشید

-حال لبه سمت راست را برش دهید پس از برس و جداکردن اضافات برچسب دودی شیشه را به سمت وسط بکشید به طوری که لبه اضافه گرفته شده در مرحله قبل به طور مساوی در هر دو طرف تقسیم شود.

14-برچسب را حدود 2 سانت به سمت پایین بکشید

-دودی شیشه را تقریبا یک اینچ به پایین بکشید این قسمت اضافه گرفته شده سرانجام وارد درب خواهد شد و به شما اجازه خواهد داد تا مهر موم خوبی داشته باشید.
پس از آن که دودی به اندازه یک اینچ پایین آورده شد روی دودی تی مخصوص بکشید تا مایع زیر دودی که به واسطه آن برچسب روی شیشه چسبیده از زیر چسب خارج شده تا برچسب در محل خود ثابت بماند.

15-خود شیشه را حدود 2 سانت پایین بیاورید و قسمت بالای برچسب را برش بدهید

-پنجره را نیم اینچ پایین بیاورید از قسمت بالای پنجره برای برش دودی استفاده کنید.پس از پایین آمدن پنجره می توانید از لبه بالایی شیشه برای الگوی برش برچسب دودی استفاده کنید.برای برش دقیق از تیغ استاندارد استفاده کنید.سپس ددی شیشه را به سمت بالا بکشید به صورتی که اضافات در نظر گرفته شده در هر دو طرف بالا و پایین برابر باشد.

16-برش و تنظیم گوشه های برچسب

-برچسب را از روی کار بلند کنید و گوشه های کار را بر روی شیشه قرار دهید.گوشه های کار ممکن است دارای تکه های اضافی باشد با استفاده از تیغ برش آن ها را اصلاح نمایید.

17-تنظیم دوباره برچسب بر روی شیشه

-بر چسب دودی را طوری اصلاح کنید که حاشیه های آن متناسب با پنجره باشد.برای چسباندن مجدد برچسب بر روی سطح کار از اسپری استفاده نمایید.توجه کنید قبل از قرار دادن مجدد برچسب دودی بر روی شیشه جهت انجام مرحله بعد تکه و اضافات برچسب که در مرحله برش بر روی شیشه باقی مانده است را از روی سطح کار پاک کنید.سپس سطح شیشه را توسط محلول اپری کنید و برچسب را بر روی پنجره بچسبانید.

18-فرم دهی قسمت پایین دودی شیشه توسط کاردک و سشوار صنعتی

-کار از بالا به پایین:برای خارج کردن حباب های ایجاده شده توسط سشوار گرم از کاردک سخت استفاده کنید.جهت حرکت کاردک از بالا به پایین باشد تا تمام هوا و آب را بیرون بیاورید.کل برچسب را در قسمت خارج پنجره صاف کنید.بیشتر قسمت های منحنی مدنظر می بشاد.همانگونه که به سمت پایین حرکت می کنید مشاهده خواهید کرد که حباب هایی زیر کار ایجاد می شود با استفاده از کاردک با فشار مناسب حباب های زیر کار را رفع نمایید.

بخش3:نصب برچسب شیشه دودی:

19-تمیز کاری سطح داخلی شیشه

-قسمت داخل پنجره را با محلول اسپری نمایید.شما در این مرحله مقدار زیادی محلول را اسپری خواهید کرد.ابتدا محلول را بر روی شیشه اسپری نمایید و سپس توسط تی مخصوص محلول اسپری شده را از روی شیشه پاک نمایید تا اطمینا از تمیزی سطح کا قبل از انجام کار حاصل شود پس از این کار کل سطح شیشه را با محلول اسپری و آغشته کنید.

20-جداسازی آستر برچسب دودی شیشه

-نیمه بالای برچسب دودی را جدا کنید.درست مثل برچسب کار می کند.یک لایه قابل جدا شدن بر روی دودی شیشه چسبیده قسمت چسبی دودی را از محیط بیرون مصون نگه می دارد.اکنون باید نیمی از قسمت اول را از هم جدا کنید.

21-اسپری محلول به سطح جداشده

-حال محلول را بر روی قسمتی که جدا شده اسپری نمایید اکنون آماده هستیم تا دودی را بر روی کار نصب کنید.

22-شیشه را پایین بیاورید و برچسب را از قسمت بالا تنظیم کنید

-بر چسب را از قسمت بیرونی بلند کرده و قسمت بالا را به پنجره از سمت بالا بچسبانید.محلول اسپری شده باعث می شود برچسب دودی شیشه را بر روی شیشه به سهولت حرکت دهید.توجه کنید پنجره در این مرحله باید کمی پایین باشد.

23-دودی را در لبه های زیر ماهوتی تنظیم کنید

-برچسب را به آرامی بر روی کار حرکت دهید.هنگامی که لبه ی بالا در محل خود قرار گرفت قسمت های بغل را با استفاده از انگشتان خود در محل خود تنظیم کنید.توجه کنید هر دو دست جهت تنظیم و ثابت نگه داشتن موقت بر روی کار باشد.

24-خارج کردن محلول اسپری شده از زیر کار توسط تیو کاردک

-دوباره محلول را بروی سطح اسپری کنید و سپس با استفاده از تی محلول زیر کار را خارج کنید.با استفاده از تی با فشار دادن به آرامی آب را از طرفین بیرون بیاورید.آب را به طرف بالا و پهلو ها فشار دهید دقت کنید تی را به سمت پایین نکشید.شما باید همیشه دست خود را بر روی برچسب نگه دارید تا در حین خروج آب به طور کامل از حرکت برچسب روی کار جلوگیری شود.

25-شیشه را بالا بکشید نیمه پایینی سطح شیشه را محلول اسپری کنید

-پنجره را توسط بالابر به سمت بالا بکشید.محلی که هنوز نصب نشده را به محلول آغشته کنید.

26-جداسازی آستر باقی مانده و اسپری محلول به قسمت آزاد شده

-قسمت باقی مانده را که جدا کرده اید بر روی سطح بچسبانید سپس روی برچسب دودی را نیز دوباره با محلول اسپری میکنیم.

27-تنظیم نهایی برچسب بر روی شیشه

-با استفاده از انگشتان لبه های کار را اتنظیم می کنیم قسمت آبگیر پایین شیشه را توسط کاردک سخت از سطح شیشه جدا میکنیم و با استفاده از انگشتان برچسب را به زیر کار هدایت می کنیم.

28-خارج کردن تمام آب و هوای زیر کار و اتمام کار

-پس از این که محلول دودی شیشه بر روی شیشه به طور کامل قرار گرفت بر روی سطح کار محلول را اسپری کنید با استفاده از تی آب و هوای باقی مانده زیر کار را خارج کنید.بر روی سطح کار هنگام کشیدن تی محلول زیادی اسپری کنید تا به سطح کار آسیبی وارد نشود این ار را تا جایی ادامه دهید که گویی برچسب جزئی از شیشه است.

ویدیو های ترمیم شیشه اتومبیل

دکتر گلس